< ATPAKAĻ UZ SĀKUMU


Par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas maksā

Par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas maksā

Informējam par plānotajām un Liepājas valstspilsētas pašvaldības apstiprinātajām izmaiņām nešķiroto sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu maksā Liepājā, kas stāsies spēkā ar 01.10.2022.
Saskaņā ar atkritumu apsaimniekotāju paziņojumu izmaksas par sadzīves nešķiroto atkritumu apsaimniekošanu būs sekojošas:

 

SIA "ECO BALTIA VIDE" pakalpojumu maksa klientiem: 
izmaksas par nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu no 2022. gada 1. oktobra būs 16,76 EUR/m3 bez PVN, PVN 21% – 3,52 EUR, kopā – 20,28 EUR/m3 (līdz š.g. 1.oktobrim – 19,53 EUR/m3). Vairāk informācijas šeit.

 

PS "Vides pakalpojumi Liepājai" pakalpojumu maksa klientiem:

 

Kā samazināt izmaksas par atkritumu apsaimniekošanu? Šķirojot!

Aicinām iedzīvotājus pievērst lielāku uzmanību atkritumu šķirošanā un ieviest videi draudzīgus paradumus - gan savā ģimenē, gan mājā kopumā! Atgādinām, ka šķirota stikla, papīra, plastmasas un metāla iepakojuma apsaimniekošana tiek nodrošināta bez maksas, savukārt bioloģiski noārdāmo atkritumu izvešanas izmaksas ir zemākas par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

Šķirojot atkritumus būs iespējams samazināt nešķiroto atkritumu apjomu, tādejādi – maksāt mazāk un palīdzēt saglabāt tīru vidi sev apkārt!

Papildus informācija un ieteikumi par atkritumu šķirošanu - lasiet:

 - ECO BALTIA VIDE mājaslapā ŠEIT


2022-09-28 08:46:55< visi jaunumi