< ATPAKAĻ UZ SĀKUMU


Apkures sezonai 2021-2022 esam gatavi

Veicot visus nepieciešamos apsekošanas darbus šai apkures sezonai esam pilnībā gatavi un jau 20.09.21. tika pieslēgta apkure pirmajai mūsu apsaimniekotājai mājai. Arī pagājušajā gadā, uzsākoties apkures sezonai, pirmajām mājām apkure pēc iedzīvotāju lūguma tika pieslēgta septembra beigās. Šobrīd tiek apsildīta jau 51 māja.

Galvenokārt apkures sistēmas pieslēgšana mājām notiek veicot aptauju starp mājas iedzīvotājiem, un, ja tiek saņemts vairākums (iedzīvotāju piekrišana) – apkure tiek pieslēgta 24h laikā. Taču aicinām iedzīvotājus neatlikt apkures pieslēgšanu uz pēdējo brīdi, lai māja nepagūst atdzist, jo šādā gadījumā būs nepieciešams lielāks siltumenerģijas apjoms tās apsildei.

Beidzoties apkures sezonai mēs aicinām iedzīvotājus izvērtēt un laicīgi ieplānot sildelementu nomaiņu savā īpašumā, pretējā gadījumā to nomaiņa, kad apkure mājai jau ir pieslēgta ir ļoti problemātiska. Pēc apkures sistēmas pieslēgšanas atgādinām klientiem pārbaudīt visus īpašumā esošos radiatorus, vai nav nepieciešams tos atgaisot, un, ja tas ir nepieciešams, aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, lai pieteiktu šādu pakalpojumu.

Iedzīvotāji jebkurā brīdī apkures sezonas laikā var arī informēt, ja nepieciešams veikt kādas izmaiņas temperatūras regulēšanā vai apkures pakalpojuma pieslēgšanā. Protams, ir svarīgi arī neaizsegt sildierīces ar mēbelēm vai aizkariem kā arī – attīrīt tos no putekļiem, lai siltumenerģijas atdeve būtu efektīvāka.

 


2021-09-28 10:32:38< visi jaunumi