< ATPAKAĻ UZ SĀKUMU


Klientu apkalpošanas statistika martā

Kopš jauna biznesa modeļa ieviešanas ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas rādītājus dalāmies ar sasniegto. Sekojiet līdzi pārmaiņām, un veidojiet mūsdienīgu apsaimniekošanas uzņēmumu kopā ar mums!

 

Apse-pieteikumu izpildes laiks Klientu pieteikumu izpildes vidējais laiks

Rūpējoties par klientu apkalpošanas servisa un ātruma uzlabošanu, esam ieviesuši jaunu biznesa modeli, kura rezultātā katru mēnesi rādītāji stabilizējas vai uzlabojas. Arī martā klientu pieteikumu vidējais pieteikumu izpildes laiks sastādīja mazāk kā 2 dienas!

 

Apse-klientu pieteikumi Laikā atrisināti klientu pieteikumi

No visiem mūsu klientu pieteikumiem marta mēnesī 93.68% pieteikumu bija atrisināti laikā. Šis rādītājs ir mazliet samazinājies attiecībā pret iepriekšējo mēnesi pieaugošo klientu pieprasījuma skaita dēļ.

 

Apse-reakcijas laiks  Reakcijas laiks

Pēc jauna biznesa modeļa ieviešanas martā 74.64% klientu pieteikumu tika atrisināti diennakts laikā. Šis rādītājs ir mazliet samazinājies attiecībā pret iepriekšējo mēnesi pieaugošo klientu pieprasījuma skaita dēļ!

 

Apse-klientu zvani Klientu zvani

Esam gandarīti par sasniegto rezultātu klienta apkalpošanas servisa uzlabošanā – marta mēnesī jau 93.04% no klientiem sazvanīja mūsu klientu servisu no pirmās reizes. Šis rādītājs ir mazliet samazinājies attiecībā pret iepriekšējo mēnesi pieaugošo klientu zvanu skaita dēļ.

 

Turpinām strādāt pie servisa un rādītāju uzlabošanas, lai vēl efektīvāk spētu apkalpot savus klientus!

 

 

 


2021-05-14 12:31:06< visi jaunumi